Інтернет-магазин систем кондиціювання Toshiba

Toshiba RAS-M16SMUV-E

Внутрішній блок для мультиспліт системи (зовнішнього блоку). Режим роботи - охолодження/нагрів, потужність охолодження/нагріву - 4,5/5,5 кВт, холодоагент R-410A

Тип:Внутрішній блок 
Замовити в 1 клік   Доставка безкоштовно !
Дізнайтесь свою ціну та знижку, дзвоніть:
044 232 80 67
063 622 64 99

Свої умови та ціну
уточнюйте у консультанта.

Замовити

  

Опис Toshiba RAS-M16SMUV-E


Інверторна технологія дозволяє плавно, максимально комфортно для користувача з мінімальними перепадами температури регулювати продуктивність кондиціонера. Компресор у разі працює постійно, управляюча електроніка плавно регулює його продуктивність у різних режимах роботи. Це в першу чергу дозволяє продовжити термін служби компресора, зменшити його зношування через відсутність необхідності в циклічному режимі роботи, значно знизити пікове навантаження на електромережу і в цілому дозволяє зробити роботу кондиціонера тихішою і комфортнішою, а через відсутність втрат на перехідних режимах. властивих неінверторним кондиціонерам, також сприяє значній (до 30%) економії електроенергії.
Можливість роботи як у режимі охолодження так і в режимі обігріву.
Ергономічний бездротовий пульт дистанційного керування з РК-дисплеєм зробить управління кондиціонером Toshiba RAS-M10SMUV-E зручним і приємним.
Чотирипотокова подача повітря забезпечує швидкий і рівномірний його розподіл по всьому приміщенню.
Автоматичний рестарт – у разі раптового вимкнення кондиціонера через перебої в системі енергопостачання він автоматично перезапускається і продовжує працювати в тому ж режимі, в якому працював до вимкнення.

Характеристики Toshiba RAS-M16SMUV-E


Рівень шуму (макс.)дБ31/40
Габаритні розміри (Внутрішній блок)мм268х575х575
Вага (Внутрішній блок)кг17
Діаметр труб холодоагенту 6,35/12,70
Тип холодоагенту R410А
ХолодопродуктивністькВт4,5
ТеплопродуктивністькВт5,5

Схожі товари: