Інтернет-магазин систем кондиціювання Toshiba

Toshiba RAS-M16SKV-E

Внутрішній блок для мультиспліт системи (зовнішнього блоку). Режим роботи - охолодження/нагрів, потужність охолодження/нагріву - 4,5/5,5 кВт, холодоагент R-410A

Тип:Внутрішній блок 
Замовити в 1 клік   Доставка безкоштовно !
Дізнайтесь свою ціну та знижку, дзвоніть:
044 232 80 67
063 622 64 99

16000 грн.

Замовити

  

Опис Toshiba RAS-M16SKV-E


Мульти-спліт системи Toshiba пропонують широкий вибір обладнання та варіантів установки для забезпечення оптимального комфорту в будь-якому приміщенні.

Тепер Вам абсолютно не важливо, яка температура на вулиці! Мультиспліт-системи Toshiba забезпечать комфортну прохолоду у вашому будинку. Найсучасніші технології, що застосовуються в мультиспліт-системах Toshiba, допомагають оптимізувати режими роботи кондиціонера для будь-яких умов та можуть суттєво покращити якість вашого життя.

До одного зовнішнього блоку Toshiba можна підключити до п'яти внутрішніх блоків, при цьому система має неймовірну гнучкість, економічність і надійність.

Компактні зовнішні блоки забезпечують продуктивність від 4 до 10 кВт, що дозволяє використовувати ці системи для створення комфортних умов у різних типах приміщень — котеджах, квартирах, офісах площею до 90 кв. м.

Широкий вибір внутрішніх блоків Мультиспліт-системи Toshiba можуть включати різні типи внутрішніх блоків: канальні, касетні, консольні та дві серії настінних.

Настінні блоки M-SKV відрізняються новим стильним дизайном. Вони абсолютно взаємозамінні із попередньою серією настінних блоків M-GKV.

Настінні блоки серії Daiseikai з унікальним двоступеневим плазмовим фільтром (пр-во Японії) очищають повітря як справжній очищувач повітря.

Канальні внутрішні блоки для мультиспліт-систем виключно компактні (товщина 230 мм) і створюють максимальний статичний тиск 63.7 Па.

Касетні внутрішні блоки M-SMUV ідеально вписуються в стандартні панелі підвісної стелі 600 х 600 мм.

Характеристики Toshiba RAS-M16SKV-E


Рівень шуму (макс.)дБ40/30
Габаритні розміри (Внутрішній блок)мм790х275х218
Вага (Внутрішній блок)кг10
Циркуляція повітрям3/година800
Тип холодоагенту°R410А
ХолодопродуктивністькВт4,5
ТеплопродуктивністькВт5,5

Схожі товари: