Інтернет-магазин систем кондиціювання Toshiba

Мульти-спліт системи

Мультіспліт-системи Toshiba

Мультиспліт системи є різновидом спліт-систем. Відмінність у тому, що до одного зовнішнього блоку підключається не один, а кілька (від 2 до 5) внутрішніх блоків однакової або різної потужності різних типів. Така конструкція системи кондиціювання дозволяє заощадити місце на стіні будівлі та не зіпсувати вигляд зовнішніми блоками.

Toshiba випускаєінверторні мультиспліт-системи для двох, трьох, чотирьох і навіть п'яти приміщень. Зазвичай до складу мультиспліт-систем входять лише настінні блоки, але Toshiba допускає і підключення канальних, касетних і консольних блоків.

Зовнішні блоки мультиспліт-систем виробляються в Японії, на заводі Toshiba у м. Фудзі, а внутрішні блоки - на власному заводі в Таїланді. Мультиспліт-системи є на складі Інтернет-магазину систем кондиціювання Toshiba в Україні.

 

 

 

 

Доставляємо кондиціонери toshiba по Україні:Київ, Харків, Одеса, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Суми, Рівне, Кам'янське, Івано-Франківськ, Кропивницький, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Ужгород, Нікополь, Павлоград, Сєвєродонецьк, Бровари, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Нас знайшли за запитами: кондиціонери toshiba, купити кондиціонери toshiba у Києві, купити кондиціонер toshiba, магазин кондиціонерів toshiba Київ, купити кондиціонер toshiba з установкою, купити тошиба недорого, toshiba ціни, купити кондиціонер toshiba за низькою ціною